Opinie

Zobacz opinie  o naszej placówce lub dodaj wł

  3 odpowiedzi na “Opinie”

  1. Magdalena Biskup pisze:

   Rewalacyjne przedszkole
   Zgadzam się w 100% z poprzednią opinią. od siebie mogę jeszcze dodać iż moje dziecko -córeczka, chodzi do przedszkola od 2,5 roku życia i zawsze z wielką przyjemnością, nigdy nie przeżywałam dylematów związanych z poranną rozłąką dziecka z rodzicem (nigdy nie było krzyków i płaczu z tego tytułuże dziecko idzie do przedszkola). Dziecko dzięki opiece zapawnionej przez cudowną kadrę (tutaj są ciocie , a nie Panie) idzie do przedzkola z uśmiechem, a nam rodzicom daje to komfort pracy, gdyż wiemy, że powierzyliśmy nasz Skarb osobom godnym zaufania, którzy jak nikt inny w tych godzinach, potrafią nas zastąpić. Kadra zatrudniona w tym przedszkolu oprócz świetnych kwalifikacji ma także w sobie dużo ciepła i symaptii. Dzieci uczą się tu nie tylko materiału które narzuca MEN, ale również, o ile nie przede wszystkim, jak „być człowiekiem” czyli wartości wyższych, szacunku do drugiego człowieka, emapatii, jak opiekować się słabszymi i młodszymi, ale również patriotyzmu oraz poczucia godności z tego kim się jest. NAPRAWDĘ POLECAM!!!

  2. Magdalena Trubowicz pisze:

   Każdy rodzic bardzo stresuje się momentem, w którym pociechy maszerują do przedszkola. Zastanawiamy się jak nasze maluchy sobie poradzą? Nowe miejsce, nowi ludzie, nowe wyzwania..
   Przedszkole „Dziecięcy Ogród” to ciepłe, rodzinne miejsce. Pracują tam wykwalifikowani i serdeczni ludzie, którzy doskonale sprawują opiekę nad dziećmi. Czuwają nad ich bezpieczeństwem i prawidłowym rozwojem. Chętnie wspomagają rodziców cennymi radami i spostrzeżeniami na temat dzieci. Urozmaicają dzieciom każdy dzień poprzez organizowanie wielu akcji, warsztatów, teatrzyków i spotkań z ciekawymi osobistościami. Pokazują świać w kolorowych barwach.
   Uwielbiam uczestniczyć we wszelkich przedstawieniach i dniach otwartych w Przedszkolu „Dziecięcy Ogród” i obserwować z jaką radością i pasją mój syn staje się coraz bardziej samodzielny. W takich warunkach, to czysta przyjemność.
   Mam nadzieję, że mój młodszy syn, też zostanie wychowankiem „Dziecięcego Ogrodu”.
   Z czystym sumieniem i wielką sympatią, gorąco polecam!

  3. Rodzice Wiktorii Krüger pisze:

   Przedszkole godne polecenia !!!
   Kiedy po raz pierwszy posłaliśmy córkę w wieku 3 lat do przedszkola, byliśmy pełni obaw – czy się odnajdzie i czy sobie poradzi? Dziś wiemy, że poza najnormalniejszą troską rodziców, nasze obawy szybko rozwiała wysoko wykfalifikowana kadra pracująca z dziećmi. Córka prędko zaaklimatyzowała się w przedszkolu i polubiła do niego uczęszczać. Dziś ma już 5 latek i niebawem pójdzie do szkoły. Na przestrzeni tych dwóch lat zaobserwowaliśmy z mężem jak nasze dziecko się zmieniło, stało się samodzielne i „takie dorosłe”. Jesteśmy dumni z Wiktorii i wdzięczni wszystkim ciociom i wujkom za wspaniałą opiekę, poświęcenie i codzienny wkład pracy. Pamiętajmy, że prawidłowe ukierunkowanie dziecka od lat najmłodszych jest stabilnym fundamentem w przyszłości. Przedszkole Dziecięcy Ogród nie tylko bawi, ale i kształci. Zatem wszystkie mamy i wszyscy tatusiowie mający wątpliwości co do wyboru odpowiedniej placówki przedszkolnej dla swojej pociechy zapewniamy, że Przedszkole Dziecięcy Ogród to dobry wybór. Gorąco polecamy!!!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *