Opinie

Zobacz opinie  o naszej placówce lub dodaj wł

  3 odpowiedzi na „“Opinie””

  1. Magdalena Biskup pisze:

   Rewalacyjne przedszkole
   Zgadzam się w 100% z poprzednią opinią. od siebie mogę jeszcze dodać iż moje dziecko -córeczka, chodzi do przedszkola od 2,5 roku życia i zawsze z wielką przyjemnością, nigdy nie przeżywałam dylematów związanych z poranną rozłąką dziecka z rodzicem (nigdy nie było krzyków i płaczu z tego tytułuże dziecko idzie do przedszkola). Dziecko dzięki opiece zapawnionej przez cudowną kadrę (tutaj są ciocie , a nie Panie) idzie do przedzkola z uśmiechem, a nam rodzicom daje to komfort pracy, gdyż wiemy, że powierzyliśmy nasz Skarb osobom godnym zaufania, którzy jak nikt inny w tych godzinach, potrafią nas zastąpić. Kadra zatrudniona w tym przedszkolu oprócz świetnych kwalifikacji ma także w sobie dużo ciepła i symaptii. Dzieci uczą się tu nie tylko materiału które narzuca MEN, ale również, o ile nie przede wszystkim, jak „być człowiekiem” czyli wartości wyższych, szacunku do drugiego człowieka, emapatii, jak opiekować się słabszymi i młodszymi, ale również patriotyzmu oraz poczucia godności z tego kim się jest. NAPRAWDĘ POLECAM!!!

  2. Magdalena Trubowicz pisze:

   Każdy rodzic bardzo stresuje się momentem, w którym pociechy maszerują do przedszkola. Zastanawiamy się jak nasze maluchy sobie poradzą? Nowe miejsce, nowi ludzie, nowe wyzwania..
   Przedszkole „Dziecięcy Ogród” to ciepłe, rodzinne miejsce. Pracują tam wykwalifikowani i serdeczni ludzie, którzy doskonale sprawują opiekę nad dziećmi. Czuwają nad ich bezpieczeństwem i prawidłowym rozwojem. Chętnie wspomagają rodziców cennymi radami i spostrzeżeniami na temat dzieci. Urozmaicają dzieciom każdy dzień poprzez organizowanie wielu akcji, warsztatów, teatrzyków i spotkań z ciekawymi osobistościami. Pokazują świać w kolorowych barwach.
   Uwielbiam uczestniczyć we wszelkich przedstawieniach i dniach otwartych w Przedszkolu „Dziecięcy Ogród” i obserwować z jaką radością i pasją mój syn staje się coraz bardziej samodzielny. W takich warunkach, to czysta przyjemność.
   Mam nadzieję, że mój młodszy syn, też zostanie wychowankiem „Dziecięcego Ogrodu”.
   Z czystym sumieniem i wielką sympatią, gorąco polecam!

  3. Rodzice Wiktorii Krüger pisze:

   Przedszkole godne polecenia !!!
   Kiedy po raz pierwszy posłaliśmy córkę w wieku 3 lat do przedszkola, byliśmy pełni obaw – czy się odnajdzie i czy sobie poradzi? Dziś wiemy, że poza najnormalniejszą troską rodziców, nasze obawy szybko rozwiała wysoko wykfalifikowana kadra pracująca z dziećmi. Córka prędko zaaklimatyzowała się w przedszkolu i polubiła do niego uczęszczać. Dziś ma już 5 latek i niebawem pójdzie do szkoły. Na przestrzeni tych dwóch lat zaobserwowaliśmy z mężem jak nasze dziecko się zmieniło, stało się samodzielne i „takie dorosłe”. Jesteśmy dumni z Wiktorii i wdzięczni wszystkim ciociom i wujkom za wspaniałą opiekę, poświęcenie i codzienny wkład pracy. Pamiętajmy, że prawidłowe ukierunkowanie dziecka od lat najmłodszych jest stabilnym fundamentem w przyszłości. Przedszkole Dziecięcy Ogród nie tylko bawi, ale i kształci. Zatem wszystkie mamy i wszyscy tatusiowie mający wątpliwości co do wyboru odpowiedniej placówki przedszkolnej dla swojej pociechy zapewniamy, że Przedszkole Dziecięcy Ogród to dobry wybór. Gorąco polecamy!!!

  Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>